Zastanawiasz się, jak spędzić aktywnie czas z rodziną, przyjaciółmi lub w gronie znajomych nad malowniczą rzeką Rospuda?

Wybierz jedną z naszych rekomendowanych tras kajakowych na rzece Rospuda w Województwie Podlaskim. Oferujemy różnorodne trasy dostosowane do Twoich preferencji i umiejętności.

Po emocjonującym spływie kajakowym zatrzymaj się na naszej przytulnej przystani, gdzie możesz wypocząć i podziwiać urokliwe krajobrazy otaczającej przyrody. Przyłącz się do ogniska, delektując się ciepłem ognia i przyjemną atmosferą. A jeśli chcesz kontynuować aktywność, zapraszamy na naszą piękną plażę nad rzeką Rospuda, gdzie możesz zagrać w siatkówkę plażową lub po prostu zrelaksować się nad brzegiem wody.

Wybierając naszą ofertę, możesz spędzić aktywny dzień na rzece Rospuda, odkrywając jej uroki i tworząc niezapomniane wspomnienia. Dołącz do nas i ciesz się niepowtarzalnym doświadczeniem z przyrodą.

Bezpłatny transport

Transport bagaży po zakończonych spływach

Ognisko po zakończonych spływach

Co mówią o nas?


„Spływ Rospudą było miłym zaskoczeniem. Krajobraz dużo ładniejszy niż na Czernej Hańczy. Właściciele mega mili i pomocni. Na wstępie objaśniają jak wygląda trasa, gdzie można się zatrzymać i skorzystać z lokalnych smaczności. Odbiór błyskawiczny, czekaliśmy max 5 min.”

— Sebastian

Zaplanuj z nami rekreacyjny wypoczynek!

Scroll to Top