Rekreacyjny wypad firmowy?

Team building to forma integracji, która umożliwia członkom grupy wzajemne poznanie swoich mocnych i słabych stron, budowanie relacji oraz definiowanie ról zespołowych. Jest to ważne narzędzie w budowaniu zgranego i efektywnego zespołu.

Nasza oferta obejmuje unikalne zajęcia team buildingowe, organizowane nad malowniczą rzeką Rospuda i na naszej przytulnej przystani. Te wyjątkowe doświadczenia na pewno pozostaną długo w pamięci uczestników.

Dla zorganizowanych grup przygotowujemy interesujące scenariusze spływów, które pomagają rozwiązać problemy komunikacyjne w zespole i zwiększyć skuteczność działań. Dostosowujemy scenariusze do preferencji, czasu trwania i liczby uczestników.

Sam spływ kajakowy lub pontonowy wiąże się z pokonywaniem różnych przeszkód na rzece, takich jak zwalone drzewa, mielizny czy przenoski, co wymaga podejmowania właściwych decyzji na szlaku wodnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty team buildingu, gdzie w przyjemnej atmosferze przyrody Rospudy można wzmocnić więzi w zespole i osiągnąć wspólne cele.

Bezpłatny transport

Transport bagaży po zakończonych spływach

Ognisko po zakończonych spływach

Co mówią o nas?


„Spływ Rospudą było miłym zaskoczeniem. Krajobraz dużo ładniejszy niż na Czernej Hańczy. Właściciele mega mili i pomocni. Na wstępie objaśniają jak wygląda trasa, gdzie można się zatrzymać i skorzystać z lokalnych smaczności. Odbiór błyskawiczny, czekaliśmy max 5 min.”

— Sebastian

Zaplanuj z nami rekreacyjny wypoczynek!

Scroll to Top